Skup aut powypadkowych – czy można negocjować cenę?

Skup aut powypadkowych Bydgoszcz to wyjątkowa szansa dla właścicieli samochodów osobowych, które uległy zniszczeniu w trakcie różnorodnych sytuacji na drodze. Nie zawsze bowiem złomowanie pojazdów będzie jedynym rozwiązaniem. Skup samochodów zaoferuje konkurencyjną stawkę, dowiezie niesprawny samochód własną lawetą i sprawi, że sprzedaż uszkodzonego auta będzie łatwa, szybka i przyjemna. Czy można jednak negocjować cenę, którą zaoferuje skup aut Bydgoszcz i jak przebiega tutaj proces wyceny auta?

Darmowa wycena auta w skup aut Bydgoszcz

Skup aut używanych w Bydgoszczy jest szansą dla tych, który samochody uległy zniszczeniu w wyniku nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Skup samochodów w Bydgoszczy (link https://skup-samochodow.bydgoszcz.pl/)odkupuje bowiem auta, na które bardzo ciężko znaleźć zdecydowanego kupca. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, rozbieranie aut osobowych na części przez właściciela jest nielegalne, obarczone odpowiedzialnością karną. Nic więc dziwnego, że samochód dostawczy czy osobowy, który uległ wypadkowi, nie będzie raczej obiektem zainteresowania.

Skup samochodów używanych rozwiązuje takie problemy. W przeciwieństwie do złomowania aut, oferuje on również darmową wycenę, w trakcie której oceniany jest stan poszczególnych podzespołów auta. Skup samochodów Bydgoszcz przyjmuje bowiem auta w każdym stanie technicznym, ale tylko takie, które można jeszcze przywrócić do ruchu drogowego, po dokonaniu w nich niezbędnych napraw. Wycena jest podstawą do stworzenia indywidualnej oferty, na podstawie której następuje skup samochodów uszkodzonych, powypadkowych czy sprawnych, na których czas odcisnął już swoje piętno.

skup samochodów używanych

Ile płaci skup aut powypadkowych Bydgoszcz za uszkodzony pojazd?

Sprzedaż auta do skupu wbrew pozorom jest bardzo opłacalną inwestycją. Każde auto jest tutaj wyceniane, biorąc pod uwagę szereg indywidualnych kwestii. Będzie to m.in.:

  • historia auta i dokumentacja serwisowa,
  • historia napraw,
  • rok produkcji, marka, model pojazdu,
  • liczba przejechanych kilometrów,
  • stan blacharsko-lakierniczy,
  • stan techniczny.

Na podstawie takiej wyceny auto skup jest w stanie zaoferować swoim klientom konkretną kwotę. Co więcej, sprzedaż pojazdów do skup samochodów Bydgoszcz oznacza możliwość otrzymania gotówki do ręki. Skup pojazdów nie zapłaci jednak pełnej wartości rynkowej auta, co warto wiedzieć, przeglądając oferty od skupów aut w Bydgoszczy. Z reguły będzie to 60% za skup aut osobowych w kiepskim stanie technicznym do 80% za skup samochodów osobowych w dobrym stanie.

Negocjacja warunków sprzedaży samochodu osobowego

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego działa wiele skupów samochodów osobowych. Każdy auto skup samochodów wychodzi z konkretną propozycją dla swoich klientów. Czy taką stawkę można negocjować? Oczywiście, że tak, choć warto również zdawać sobie sprawę z tego, że skup aut uszkodzonych pozwala na sprzedaż samochodu, na który znalezienie kupca staje się w zasadzie niemożliwe. Oferując nawet 60% ceny rynkowej, pozwala jednocześnie zarobić znacznie więcej, niż kasacja aut. Dlatego też warto wybrać najlepszy skup, by sprzedać w nim samochód szybko, łatwo i korzystnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − jeden =